Kibarlı Canlı Destek
Kibarlı Panax
Canlı Destek
A'dan Z'ye her türlü sağlık sorunlarınızı uzman ekibimize sorun!
Ad Soyad: *

Telefon Numaranız: *

Sorunuz? (Lütfen sorunuzu olabildiğince detaylı yazınız!)

Gizlilik Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum.

www.panax.com.tr Gizlilik Bildirimi


Sorunuz için formu doldurduğunuzda, "www.panax.com.tr" bazı tanımlayıcı bilgileri vermenizi isteyecektir. Vermiş olduğunuz bilgileri cevaplanıncaya kadar süresince, sonrasında ve işlem bitiminde özenle koruyacaktır. 

"www.panax.com.tr" adresi Hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır. (örneğin isim, adres, telefon numarası, yada e-posta adresi) (“kişisel bilgi”). Eğer "www.panax.com.tr" adresine kişisel bilgi’lerinizi verirseniz bu bilgileri; size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. E-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgiler ve Çıkış Talebi

Amacımız, sizinle birlikte daha iyiye ulasmak, daha kaliteli ürünler sunabilmektir. Bu doğrultuda müşterilerimizle ilgili toplanan kişisel verilerin sistemimizden tamamen çıkarılması için talepte bulunabilir , indirim veya kampanyalarla ilgili yapılacak çalışmalarda verilerinizin kullanılmaması için istekte bulunabilirsiniz. İstekte bulunmak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun. Telefon listemizden cikmak için lutfen bilgilerinizi doldurun.

Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: